„BAJKOWE ZAJĘCIA" W KLASIE II B

W dniu 21 stycznia  2020 r. członkowie Koła Przyjaciół Biblioteki z opiekunem p. E. Rusiecką  zaprosili do czytelni uczniów z klasy II b  z wychowawczynią p. N. Halikowską. W ramach programu „Cała szkoła czyta dzieciom" i promocji czytelnictwa  uczennice czytały z podziałem na role tekst pt. Braciszek". Drugoklasiści obejrzeli prezentację pt. "Z jakiej to bajki". Odgadywali z jakiej bajki są ilustracje i kto jest autorem książek.

Za prawidłowe odpowiedzi otrzymali  zakładki do książek, a po zajęciach wypożyczali książki.

KPB i opiekun

Więcej zdjęć w galerii  E.R