W grudniu odbyły się Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe PIONIER.
Wyniki prezentują się następująco:

Biologia - kl. 5


Natasza Kuczak miejsce 7 - dyplom wyróżnienia


Martyna Myśliborska - miejsce 9 - dyplom wyróżnienia


Miłosz Szaja - miejsce 11-dyplom wyróżnienia


Eryk Podobiński - miejsce 12 - dyplom wyróżnienia


Aleksandra Brzeźniakiewicz - miejsce 13 - dyplom wyróżnienia


Igor Sobczak - miejsce 15 - dyplom wyróżnienia



Biologia - kl. 6


Hanna Fidor - miejsce 14 - dyplom wyróżnienia



Fizyka - kl. 8


Hubert Kupczyński - miejsce 14 - dyplom wyróżnienia



Geografia - kl. 6


Dawid Jamry – miejsce 15 - dyplom wyróżnienia



Język angielski - kl. 6


Dawid Jamry - miejsce 7 - dyplom wyróżnienia



Język angielski - kl. 7


Jakub Pacuła - miejsce 11 - dyplom wyróżnienia



Matematyka - kl. 4


Michał Jankowski - miejsce 15 - dyplom wyróżnienia


Anna Bogacz-Bielińska - miejsce 15 - dyplom wyróżnienia



Matematyka - kl. 7


Bartosz Górnicki - miejsce 13 - dyplom wyróżnienia


Emilia Kopczyńska –miejsce 15 - dyplom wyróżnienia



Matematyka - kl. 8


Eliza Laskowska - miejsce 1 - grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa


Hubert Kupczyński - miejsce 1 - grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa





Wysokie miejsca w pierwszej trzydziestce zajęli:



Biologia: Agnieszka Kużdżał, Maja Świdurska, Jakub Gawron, Katarzyna Mej, Dominik Zgrzeblak, Eliza Laskowska, Martyna Merunowicz, Dawid Merunowicz, Debora Luberda, Oliwia Kupiec, Maja Marysiewicz


Chemia - Eliza Laskowska


Fizyka - Eliza Laskowska, Kacper Guściora


Geografia - Przemysław Karnacz, Julia Grzech, Zuzanna Gawron, Hanna Perchaluk, Karol Ziomek, Piotr Roztoczyński, Milena Gil, Kamil Ziomek, Paulina Fudala, Dominik Zgrzeblak, Paulina Ziomek, Magdalena Zajdel, Kinga Zarotyńska, Jakub Pisarczyk, Monika Kucyk, Dominik Śliwa



Język angielski - Filip Piotrowski, Anna Bogacz-Bielińska, Hanna Barszczyk, Michał Jankowski, Maciej orłowski, Zuzanna Jamroz, Aleksandra Brzeźniakiewicz, Natasza Kuczak, Miłosz Szaja, Julia Rychlińska, Amelia Ratman, Hanna Fidor, Wojciech Smoczyński, Aleksandra Andreasik, Bartosz Górnicki, Dominik Zgrzeblak, Mateusz Metanowski, Kacper Guściora, Hubert Kupczyński, Maciej Kućko, Julia Krakowska


Język polski - Paulina Ziomek, Monika Kucyk


Matematyka - Hanna Barszczyk, Maciej Orłowski, Franciszek Salastowicz, Krystian Sarapata, Natalia Kłusek, Zuzanna Gawron, Amelia Ratman, Paulina Ziomek, Magdalena Zajdel, Monika Kucyk, Dominik Zgrzeblak, Kacper Guściora, Debora Luberda, Aleksandra Wolska, Wojciech Marciniszyn, Zuzanna Bajek, Patrycja Baryło


Przyroda - Maciej Rybarczyk, Julia Germanowicz, Maciej Orłowski, Mateusz Zwoliński, Zuzanna Jamroz





























serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie