Sukces uczniów SP4, goni kolejny sukces!

Uczennica klasy 2b na pierwszym miejscu w Polsce!

Kolejne przemiłe informacje do przekazania prosto z życia Czwórki! Jeszcze w ubiegłym roku, bo 2019 w listopadzie, nasi najmłodsi uczniowie z klas drugich i trzecich mierzyli się w starciu ze samym sobą, z umiejętnościami które do tej pory pozyskali oraz z testem konkursowym! Ogólnopolski konkurs Synapsik MEN jest interdyscyplinarny, sprawdza wiedzę z zakresu języka polskiego, matematyki, nauk przyrodniczych, a nawet języka angielskiego! Delikatny stres, doza emocji oraz mała niepewność związana z przystąpieniem do pierwszego poważnego konkursu w swojej szkolnej karierze. I udało się!!!

Uczennica klasy 2b- Edyta Siewiera zajęła I miejsce w Polsce! Wielkie brawa i gratulacje! To początek pięknej drogi edukacyjnej, która mamy nadzieję i z całego serca życzymy będzie obfitowała w same sukcesy! Pozostali uczestnicy konkursu również poradzili sobie świetnie, zyskując naprawdę cieszące wyniki! Tacy uczniowie to skarb!

Natalia Halikowska

E.R