Sukces, sukces i jeszcze raz sukces!!!

Czy istnieje przepis na sukces? Jeśli tak to jaki? Przepis zdaje się być prosty- całe pokłady mądrości, ciężkiej pracy, zdrowego rozsądku, wytrwałości, szczypta dobrej energii i wiary we własne możliwości… Przepis gotowy, jednak czy prosty do zrealizowania? Dla naszej uczennicy na pewno!

Eliza Laskowska z klasy 8a, nie jeden raz dała się poznać ze swojej najlepszej strony. W tym roku niemalże pokonała samą siebie. Reprezentantka SP4 została podwójną laureatką Wojewódzkiego Konkursu Zdolny Ślązak, w dziedzinach matematyki i fizyki! Tym samym zapewniła sobie zwolnienie z egzaminu matematycznego ósmoklasisty, który ma zdany na 100%! To jednak nie wszystko! Laureaci tego prestiżowego konkursu mają pierwszeństwo w wyborze szkoły średniej otrzymując za swój tytuł maksymalną punktację w rekrutacji. Dobrych wiadomości nie ma końca, a wszystko to okraszone wielką dumą i radością! Czapki z głów! Serdeczne gratulacje należą się także nauczycielom, którzy przygotowywali Elizę do konkursu- p. Justynie Dziubak- Sobiechowskiej oraz p. Iwonie Majerowskiej. Wielkie brawa, życzymy dalszych osiągnięć!

Sukces uczniów SP4, goni kolejny sukces!

Wyniki Zdolnego Ślązaka to dopiero początek przemiłych informacji, które mamy do przekazania, prosto z życia Czwórki! Jeszcze w ubiegłym roku, bo 2019 w listopadzie, nasi najmłodsi uczniowie z klas drugich i trzecich mierzyli się w starciu ze samym sobą, z umiejętnościami które do tej pory pozyskali oraz z testem konkursowym! Ogólnopolski konkurs Synapsik MEN jest interdyscyplinarny, sprawdza wiedzę z zakresu języka polskiego, matematyki, nauk przyrodniczych, a nawet języka angielskiego! Delikatny stres, doza emocji oraz mała niepewność związana z przystąpieniem do pierwszego poważnego konkursu w swojej szkolnej karierze. I udało się!!!

Uczennica klasy 2b- Edyta Siewiera zajęła I miejsce w Polsce! Wielkie brawa i gratulacje! To początek pięknej drogi edukacyjnej, która mamy nadzieję i z całego serca życzymy będzie obfitowała w same sukcesy! Pozostali uczestnicy konkursu również poradzili sobie świetnie, zyskując naprawdę cieszące wyniki! Tacy uczniowie to skarb!

Pasmo sukcesów reprezentantów SP4 nie ma końca!

Z wielką przyjemnością, dumą i radością zarazem, informujemy, że uczniowie SP4 przodują w rankingu Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych Pionier! Nasi reprezentanci zdobyli aż 15 wyróżnień, czyli miejsc w pierwszej piętnastce w Polsce w dziedzinach biologii, fizyki, geografii, języka angielskiego oraz matematyki! Motywacja i mobilizacja ze strony uczniów oraz nauczycieli była tak duża, że poza wyróżnieniami aż 75 miejsc w pierwszej trzydziestce należy do żaków z SP4! A teraz prezentacja przysłowiowej wisienki na torcie! Wśród nas są także laureaci 1 miejsca w Polsce w dziedzinie matematyki- Eliza Laskowska i Hubert Kupczyński z klasy 8! Wielkie gratulacje i pokłony w stronę wszystkich uczestników oraz nauczycieli, którzy angażują się równie mocno jak sami uczniowie!

Nie sposób wyrazić w słowach, jak wielka radość i duma towarzyszy nam w chwilach, gdy możemy świętować tak duże sukcesy naszych podopiecznych! Oby dobra passa nie miała końca!

Natalia Halikowska