Jak minął październik na zajęciach koła medialnego?

Uczestnicy koła medialnego „Przedsiębiorczy Korczakowiec", zarówno z grupy

klas IV, jak i z klas V i VI, w październiku pracowali z zaangażowaniem i wytrwałością.

Do połowy miesiąca spotykaliśmy się po lekcjach w szkole, a po ogłoszeniu nauki zdalnej nasze spotkania przeniosły się do Internetu do aplikacji Teams.

I choć brakuje może nieco bezpośredniego kontaktu, to uczniowie z chęcią logują się na zajęcia koła i w nich uczestniczą, poszerzając swoją wiedzę, zdobywając nowe umiejętności i dzieląc się coraz ciekawszymi pomysłami. W październiku w myśl zasady, że dziennikarz powinien być wszechstronny, uczniowie dowiedzieli się wiele o finansach – poznali historię pieniądza, planowali swoje wydatki „kieszonkowe", aby jak najwięcej zaoszczędzić oraz dowiedzieli się, jak można pieniądze inwestować. W międzyczasie pojawiło się wiele pomysłów na tematy i artykuły do szkolnej gazetki „Zlepek", uczestnicy koła pilnie pracowali nad jej interesującą zawartością, dzięki czemu możemy podzielić się ze społecznością szkolną drugim już w tym roku szkolnym numerem „Zlepka". Zapraszamy do lektury!

Czytaj październikowego "Zlepka"!