KONKURSY BIBLIOTECZNE

KONKURS DLA KLAS I-III

"Moja domowa biblioteczka"

Zadaniem uczestników konkursu jest zrobienie zdjęcia swojej półeczki z książkami oraz namalowanie ulubionego bohatera bajki.

ZASADY SĄ PROSTE:
Zrób zdjęcie swojej półki z książkami - zdjęcie w formacie jpg. oraz wykonaj pracę plastyczną - Ulubiony bohater bajki - format pracy A4, technika dowolna.

PRACE KONKURSOWE należy wysłać na adres biblioteka.gimcho@wp.pl do 18.01.2021 do godz. 23.59 z dopiskiem - DOMOWA BIBLIOTECZKA.

WYNIKI OGŁOSIMY: 29.01.2021

KONKURS DLA KLAS III-V

"Dzieci czytają dzieciom" - AUDIOBOOK

Zadaniem uczestników konkursu jest nagranie własnego audiobooka - wiersz, bądź dowolnie wybrany fragment lektury lub z podręcznika do j. polskiego.

ZASADY SĄ PROSTE:
- Długość nagrania powinna wynosić od 5 do10 minut.

- Podczas nagrania można wykorzystać efekty dźwiękowe oraz inne, które uatrakcyjnią pracę,

- Audiobook powinien być nagrany na nośniku elektronicznym, umożliwiającym odsłuchanie go w komputerze w programach do odtwarzania dźwięków (Real Player, Winamp, Windows Media Player).

PRACE KONKURSOWE należy wysłać na adres biblioteka.gimcho@wp.pl do 18.01.2021 do godz. 23.59 z dopiskiem - AUDIOBOOK - KONKURS.

WYNIKI OGŁOSIMY: 08.02.2021

KONKURS DLA KLAS VI-VIII

"Polecam, bo świetna"

Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie krótkiej recenzji ulubionej książki.

ZASADY SĄ PROSTE:
- Recenzja powinna posiadać jednego autora i być przez niego napisana samodzielnie,
- Prace powinny być napisane na komputerze i opisane według wzoru: hasło konkursu:

"Polecam, bo świetna", imię i nazwisko uczestnika konkursu, klasa, a także tytuł i autor recenzowanej    książki,
- Recenzja może zawierać ozdobniki np. zilustrowana okładka, rysunek nawiązujący do treści,

- Tekst musi zawierać co najmniej 150 słów - nie więcej niż 1 strona A4.

PRACE KONKURSOWE należy wysłać na adres biblioteka.gimcho@wp.pl do 18.01.2021 do godz. 23.59 z dopiskiem - RECENZJA KONKURS.

WYNIKI OGŁOSIMY: 29.01.2021