OLIMPIADA MITOLOGICZNA - WYNIKI

W tegorocznej olimpiadzie mitologicznej, która odbyła się 12 listopada 2020 r. wzięło udział 14 uczniów z klas 4-6. Ze względu na zaistniałą sytuację, konkurs został przeprowadzony w bezpiecznej i wygodnej formie online. Od kilku lat chwalimy się naszymi laureatami i razem z nimi cieszymy się odniesionym sukcesem.

W tym roku nie mogło być inaczej. Dodam, że mamy w historii organizacji tego konkursu rekordową liczbę laureatów.

A oto wybitni znawcy mitologii antycznej Grecji - laureaci:

Hanna Seweryniak kl. 4d - 7 miejsce w Polsce

Natalia Kłusek kl. 6d - 7 miejsce w Polsce

Martyna Myśliborska kl. 6d - 8 miejsce w Polsce

Maja Świdurska kl. 6d - 9 miejsce w Polsce

Dawid Filipowicz kl. 6c - 14 miejsce w Polsce

Bardzo blisko tytułu laureata byli uczniowie z klasy 6d - Maja Kańczuga, Oliwia Kawka oraz Franciszek Salastowicz, którzy zajęli wysokie 16 miejsce w Polsce.

Gratulacje wszystkim laureatom tegorocznej edycji olimpiady złożyła w imieniu całej Dyrekcji szkoły - p. Małgorzata Cieśla, wychowawcy oraz uczniowie.

M.C.