AKTYWNY TŁUSTY CZWARTEK W KLASIE 1c

Staropolskie przysłowie mówi: Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła. Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka – w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło.

Aby tradycji stało się zadość, uczniowie klasy 1c zostali poczęstowani  tradycyjnymi  pączkami z marmoladą. Słodkości błyskawicznie znikały, co świadczy o tym, jak były pyszne!

Dzień ten nie tylko rozpoczął się niezwykle miło, ale również przyjemnie się zakończył. Jego zwieńczeniem było wyjście do parku i wesoła zabawa na śniegu. Dzieci oddawały się zimowemu szaleństwu, rzucając do siebie śnieżkami i zjeżdżając na plastikowych jabłuszkach. Zmęczeni, ale zadowoleni pierwszoklasiści wrócili do szkoły.

Wychowawca:

Aneta Gac