Od żaków z klas młodszych dla Czwórki -

z okazji Jej święta!

Klasy młodsze przygotowały dla naszej jubilatki - Czwórki, wspaniały prezent! Z okazji urodzin zazwyczaj śpiewa się „Sto lat, sto lat…", jest jednak taka pieśń, która powstała specjalnie dla naszej szkoły, w pewien sposób ją definiując, podobnie jak i uczniów do niej uczęszczających - hymn szkoły! Nasi najmłodsi uczniowie pięknie przygotowali się do występu - ubrani na galowo- zachowując dzięki temu uroczysty nastrój, radośnie odśpiewali"… My kochamy naszą szkołę!...". Efektem inicjatywy jest film znajdujący się w linku poniżej, którego nakręceniem oraz montażem zajął się pan Andrzej Urban. Zapraszamy do obejrzenia i odśpiewania z nami pieśni szkoły - na cześć Czwórki!

Link do FILMU