Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!

Samorząd Uczniowski podsumował wyniki Konkursu Walentynkowego!

Konkurs, ogłoszony przez nas na początku lutego, polegał na wykonaniu kartki walentynkowej w formie papierowej lub elektronicznej.
Ci, którzy nie mają talentów plastycznych mogli napisać wiersz lub życzenia walentynkowe.

Ponieważ regulamin konkursu dawał duże pole do popisu, uczniowie wykazali się sporą kreatywnością.

Samorząd obejrzał i przeczytał wszystkie prace, a następnie dokonał ich oceny.

Zwyciężczynią konkursu została Martyna Bandziak z klasy IVb, która przesłała nam przepiękną kartkę wraz z życzeniami:

Drugie miejsce zajęła Agata Giersok z klasy Vb, która też wykonała kartkę - tym razem z guzikami zamiast życzeń:

Trzecie miejsce zajęła Natalia Mazurkiewicz z klasy VII d, która również wykonała kartkę walentynkową:

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Nagrody można odebrać w poniedziałki w bibliotece szkolnej po uprzednim kontakcie z Panią Dorotką Kamińską (kontakt przez TEAMS lub dziennik).

PS. Wyczekujcie kolejnych konkursów 😊

Samorząd Uczniowski