REGULAMIN KONKURSU POD NAZWĄ „MY KOCHAMY NASZĄ SZKOŁĘ"

NA NAPISANIE KOLEJNEJ ZWROTKI HYMNU SZKOŁY

Cele konkursu:

·         Rozwijanie twórczości i kreatywności uczniów

·         Uświetnienie obchodów 35-lecia szkoły

·         Przybliżenie uczniom historii szkoły

·         Wspieranie zainteresowań i uzdolnień uczniów

Zasady konkursu:

·         Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VIII.

·         Zadaniem uczniów biorących udział w konkursie jest napisanie kolejnej zwrotki hymnu szkoły. Zwrotka powinna liczyć 4 wersy i pasować do linii melodycznej hymnu.  Tworząc kolejną zwrotkę hymnu, uczniowie mogą uwzględnić wydarzenia bieżące z życia szkoły lub dotyczące jej historii.

·         Gotowe zwrotki należy przesłać do polonistów uczący w SP nr 4 w Chojnowie (p. Klaudii Dominiak, p. Małgorzaty Graban, p. Anety Czapskiej, p. Karoliny Kontak lub p. Barbary Słotwińskiej).

·         Spośród nadesłanych propozycji konkursowych komisja składająca się z nauczycielek języka polskiego oraz dyrekcji szkoły wybierze zwycięzcę. Komisja może też przyznać wyróżnienia.

·         Propozycje nowych zwrotek hymnu można przysyłać do 31.03.2021.

·         Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły, a zwycięzca i osoby wyróżnione otrzymają nagrody.

·         Organizatorem konkursu jest zespół nauczycieli humanistów uczących w SP nr 4 w Chojnowie.