Miło nam poinformaować, że, mimo trudnego okresu, nasi uczniowie osiągają sukcesy naukowe. Kilku uczniów otrzymało wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia 2021. Są to:

POZIOM 3 (klasy 7,8)
Natalia Roznowska - 15 miejsce w Polsce

Poza Natalią w pierwszej trzydziestce znaleźli się: Zuzanna Gawron, Monika Kucyk, Jacek Ferenc, Dawid Jamry, Dominik Zgrzeblak, Vanessa Malosczyk, Emilia Kopczyńska.

POZIOM 2 (klasy 4-6)
Martyna Bandziak - 11 miejsce w Polsce
Michał Jankowski - 14 miejsce w Polsce
Krystian Sarapata - 15 miejsce w Polsce
Franciszek Salastowicz - 15 miejsce w Polsce
Eryk Podobiński - 15 miejsce w Polsce

W pierwszej trzydziestce znaleźli się poza tym: Martyna Myśliborska, Anna Bogacz-Bielińska, Maciej Orłowski, Hanna Barszczyk, Hanna Małecka, Bartosz Baszczak, Łukasz Mazurkiewicz, Kacper Guściora, Maja Koziuk, Julia Rychlińska.

POZIOM 1 (klasy 1-3)
W pierwszej trzydziestce znaleźli się: Bartosz Adamski, Edyta Siewiera, Szymon Kłos, Wiktoria Wronecka, Gabriela Gachowska, Maciej Rybczyński, Aleksandra Turczyn, Piotr Rybczyński, Igor Czajkowski, Alicja Susmęd, Kinga Ekielska, Krzysztof Nowak, Adrian Didyk.

Pozostałe wyniki znajdują się u nauczycieli matematyki i u przewodniczącej zespołu nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej pani Agnieszki Barszczyk.