Z okazji 35-lecia naszej szkoły uczestnicy koła medialnego postanowili stworzyć specjalne wydanie szkolnej gazetki „Zlepek". Publikację tego wyjątkowego numeru poprzedziło wiele pracy – najpierw zbieraliśmy pomysły, potem gromadziliśmy informacje oraz materiały i wreszcie przystąpiliśmy do działania – pisania artykułów i przeprowadzania wywiadów. Chcieliśmy, aby ten „Zlepek" był wyjątkowy, dlatego jest on obszerniejszy. Znajdziecie w nim nasze rozmowy z bliskimi – dowiecie się z nich, jak wspominają lata spędzone w SP4 i co najbardziej zapadło im w pamięć. W numerze nie mogło zabraknąć wywiadu z panią dyrektor Beatą Miler – Kornicką. Specjalnie dla nas swoje wspomnienia spisał były redaktor „Zlepka" i zeszłoroczny absolwent. Oprócz tego w numerze przeczytacie o historii szkoły oraz o refleksjach obecnych uczniów. Polecamy Waszej uwadze komiks oraz szczyptę szkolnego humoru!

Naszej Szkole życzymy 100 lat i wielu pięknych jubileuszy!

Redakcja „Zlepka" wraz z opiekunkami

SPECJALNY NUMER SZKOLNEJ GAZETKI "ZLEPEK"
Z OKAZJI 35-LECIA NASZEJ SZKOŁY

wersja 1