W konkursie „Pamiętnik z wakacji", ogłoszonym we wrześniu przez bibliotekę szkolną dla klas IV-VI. Wpłynęło bardzo dużo prac. Wyłonienie laureatów konkursu nie było łatwe.

Pamiętniki pisane przez uczniów były kolorowe, pełne ciekawych opisów zwiedzanych miejsc i przygód jakie ich spotykały każdego dnia wakacji. W prace wklejone były pamiątki w postaci; biletów, zdjęć, muszelek, zasuszonych kwiatów, piasku, kartek pocztowych a nawet przewodników turystycznych.

Nagrody otrzymali Zuzia Błońska IVB, Julia Bobik VD, Lena Olszewska VIA, Konrad Sochacki VB i Gabriela Pudło VD

Gratulujemy!