Wizyta Pani pielęgniarki w klasie IIIB

W ramach „Tygodnia Zawodów" uczniowie klasy IIIB wraz z wychowawcą zaprosili na lekcję pielęgniarkę szkolną p. Sylwię Baszczak. Trzecioklasiści z dużym zainteresowaniem wysłuchali informacji dotyczących specyfiki zawodu pielęgniarki. Podczas zajęć Pani pielęgniarka zapoznała również uczniów z podstawowymi zagadnieniami z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Pani Sylwia opowiedziała o swojej pracy tak ciekawie, że po spotkaniu kilkoro uczniów zadeklarowało, że w przyszłości chcieliby zostać pielęgniarką, czy też pielęgniarzem.

Dziękujemy Pani pielęgniarce Sylwii Baszczak za odwiedziny i przeprowadzenie zajęć.

Uczniowie klasy IIIB wraz z wychowawcą Agnieszką Barszczyk