Wycieczka do Hydropolis we Wrocławiu

23 listopada klasy: 2c, 3a, 3b i 3c wyruszyły na wycieczkę do pięknego miejsca we Wrocławiu w ramach projektu ,,Powrót uczniów do szkół podstawowych Gminy Miejskiej Chojnów po kształceniu zdalnym". Hydropolis to unikatowe centrum wiedzy o wodzie, bo przecież od wody wszystko się zaczyna… Oglądnęliśmy następujące strefy tematyczne:
   Strefa Inżynierii Wodnej, Relaksu, Wystaw Czasowych, Planeta Wody, Głębiny, Stany Wody, Miasto i Woda, Ocean Życia.
   Po obejrzeniu wystawy udaliśmy się na warsztaty ,,Pigmenty portrecistów", w trakcie których wszystkie dzieci robiły pastele z produktów ogólnodostępnych. Bogaci w nowe doświadczenia i pełni wrażeń wróciliśmy do Chojnowa.

Wychowawcy:

M. Stal, M. Kozioł,