MIKOŁAJKI W KLASACH III

Mikołajki obchodzimy 6 grudnia, ale wygląda na to, że trzecioklasiści byli wyjątkowo grzeczni w mijającym roku, bo Mikołaj przygotował dla nich prezent już 5 grudnia, a było nim wyjście do kina na film animowany „Szybcy i śnieżni”. Jak się jednak okazało to był tylko wstęp do świętowania, bo następnego dnia na buziach uczniów klas III ponownie zagościł uśmiech z powodu mikołajkowych podarunków. Ta wielka radość to wdzięczność za docenienie starań dzieci, ale również ogromna motywacja do bycia grzecznym w nadchodzącym 2023 roku.

Wychowawcy klas III:

A. Barszczyk, B. Wiatrowicz, M. Stal