foto: http://www.sp4.chojnow.eu/

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dorośli, ale również  dzieci. JASEŁKA  w  wykonaniu  uczniów   wprowadzają nas w świąteczny nastrój. Dzieci w przepięknych strojach występują przed swoimi rodzicami,  kolegami szkolnymi. Salę zdobi piękna dekoracja. Zaśnieżony las z rozgwieżdżonym niebem, choinka i na środku ognisko. Publiczność po raz kolejny może przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane są kolędami i pastorałkami. Gra małych aktorów  jest  pełna otwartości, szczerości,  prostoty i ciepła. JASEŁKA w naszej szkole to wieloletnia tradycja, która jest kontynuowana co roku.