W 2014 r.  szkolna gazeta „Zlepek" przystąpiła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego, dzięki któremu uczniowie mogą tworzyć swoją szkolną e-gazetę.

O pojekcie

(szerokość: 306 / wysokość: 84)(szerokość: 306 / wysokość: 84)

W roku szkolnym 2015/2016 zaproponowano uczestnikom projektu uczestnictwo w  cyklu #juniorlab. Raz w miesiącu w serwisie publikowana jest multimedialna lekcja przygotowana przez eksperta danego obszaru nowych mediów z Polska Press Grupy. Dzięki #juniorlab młodzi dziennikarze poznali technikę i narzędzia online do tworzenia reportaży interaktywnych, relacji wideo, multimedialnych infografiki czy edycji zdjęć.

Zlepek na JUNIORMEDIA

AKTUALNOŚCI