MINIKOSZYKÓWKA – MISTRZOSTWA POWIATU LEGNICKIEGO

W dniu 12 grudnia 2017r w hali sportowej SP 4 odbyły się eliminacje powiatowe mini koszykówki dziewcząt i chłopców w ramach współzawodnictwa sportowego Szkolnego Związku Sportowego „DOLNY ŚLĄSK" we Wrocławiu. Udział w zawodach wzięły jedynie chojnowskie szkoły.

WYNIKI DZIEWCZĄT

SP 4 Chojnów – SP 3 Chojnów               42:0

WYNIKI CHŁOPCÓW

SP 4 Chojnów – SP 3 Chojnów                31:0

Na zdjęciu poniżej zespół dziewcząt SP 4 CHOJNÓW. Górny rząd od lewej: Patrycja Baryło (6c); Emilia Kopczyńska (5a); Natalia Roznowska (5c); Anastazja Gralak (5c); Zuzanna Bajek (6c); Natasza Idkowiak (4a). Dolny rząd od lewej: Paulina Ziomek (5a); Hanna Sikora (5c); Natasza Bogacka (6d); Aleksandra Wolska (6c); Weronika Sopkowicz (6c); Kinga Bogacka (4a). Prowadzący zespół: Andrzej Matuszewski.