„Olimpiada Wioślarska"

W dniu 19.05 2017r. w Gimnazjum nr1 w Chojnowie odbyły się zawody na ergonometriach wioślarskich,, Olimpiada Wioślarska" dla szkół podstawowych , gimnazjalnych oraz ponad gimnazjalnych  powiatu legnickiego.

Kategorii szkół podstawowych reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły w składzie - Laskowska Eliza , Demiańczuk Karolina ,Wojsiat  Karolina , Susło Pola, wywalczyła IIm i została nagrodzona  srebnymi medalami  , reprezentacja chłopców w składzie - Płomiński Michał, Sobieraj Krystian ,Chopkowicz Michal, Bijak Marcel ,zdobyła III m i została nagrodzona brązowymi medalami . Dziękujemy naszym uczniom za  sportową walkę i godną postawę oraz życzymy sukcesów w następnych zawodach .

Opiekun drużyny : Ryszard Kopacki

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

Więcej zdjęć w galerii      E.R