W okresie od połowy października do połowy grudnia odbywać się będą zajęcia sportowe z tenisa stołowego „Na sportowo –zawsze zdrowo",  dla uczniów klas I-VI, rodziców i nauczycieli, które przeprowadzi nauczyciel wychowania fizycznego.

Zajęcia odbywać się będą w soboty w salach gimnastycznych w Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie. Dysponujemy 4 stołami i 2 salami gimnastycznymi.

Oferta jest skierowana do uczniów z klas I-VI, rodziców i  nauczycieli.

Odbędzie się 6 dwugodzinnych zajęć treningowych. Uczestnicy będą korzystać z zajęć rotacyjnie według ustalonego harmonogramu przez prowadzącego.

W grudniu zostaną rozegrane 2 turnieje familijne: jeden dla rodziców i dzieci, drugi dla rodziców i nauczycieli.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w zajęciach.

W czasie tych zajęć uczestnicy będą mogli rozwijać umiejętności gry w tenisa stołowego, wykształcić potrzebę czynnego wypoczynku . To ciekawy sposób integrowania społeczności szkolnej, jak również działanie alternatywne do niepożądanych form spędzania czasu wolnego przez uczniów.

Zajęcia prowadzi nauczyciel wychowania fizycznego T. Błaszczak