Na przełomie listopad/grudzień 2015 r. zostaną przeprowadzone zajęcia psychoedukacyjne dla rodziców uczniów, biorących udział w zajęciach integracyjnych.

Zajęcia będzie prowadziło dwóch pracowników szkoły: pedagog (klasy I)  i tutor (klasy IV) oraz psycholog z poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Zajęcia będą odbywały się w szkole, w czasie popołudniowym.

Rodzice klas I  wezmą udział w zajęciach psychoedukacyjnych nt. „Skuteczne wychowanie-to dar dany rodzicom, czy też sztuka, której trzeba się uczyć?", które przeprowadzi pedagog M. Pura

Rodzice klas IV wezmą udział w zajęciach psychoedukacyjnych nt. „Jak dbać o dobre relacje:Rodzic-Dziecko?", które przeprowadzi B. Mormul oraz „Gdy dziecko doświadcza trudności i niepowodzeń szkolnych", które przeprowadzi psycholog.

Broszurki otrzymają wszyscy rodzice klas I i IV podczas zebrań

Broszurki zaprojektowane zostały przez p. M. Purę i p. B. Mormul