Serdecznie witamy w naszej szkole!

Informacje dla rodziców dzieci, które w roku szkolnym 2017/2018 będą uczniami kl. I SP 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie.
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, które dotyczą organizacji pracy dziecka w kl. I

W trosce o zdrowie i wygodę Państwa pociech proponujemy pewne rozwiązania, które mają na celu zmniejszenie ciężaru przyborów szkolnych noszonych przez uczniów w tornistrach.
Mamy nadzieję, że propozycje nasze zostaną przez Państwa zaakceptowane. Liczymy również na pomysły i sugestie od Państwa.

Przybory potrzebne w pierwszej klasie

1. Podręcznik i ćwiczenia
2. Zeszyty (16 kartkowy w kratkę 4 szt. i w wąską linię 2 szt.)
3. Dzienniczek do kontaktów (zeszyt 16 kartkowy w kratkę)
(na pierwszej stronie: imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła)
4. Piórnik wyposażony w: 2 ołówki, kredki ołówkowe, krótką linijkę, nożyczki z zaokrąglonymi końcami, klej w sztyfcie, temperówkę, pióro.
5. Strój sportowy (buty z jasną podeszwą), buty zmienne - (worek podpisany) oraz strój kąpielowy sportowy, czepek, klapki, ręcznik – zajęcia dodatkowe na basenie.

6. Strój galowy na uroczystości szkolne.

Uczeń zostawia w klasie w wyznaczonym miejscu

1. Blok rysunkowy i techniczny A3 z  białymi i kolorowymi kartkami

2. Komplet trzech pędzelków różnej grubości (każdy oddzielnie podpisany)

3. Farby plakatowe (około 10 kolorów), plastelinę
       4. Papier kolorowy zwykły i samoprzylepny
       5. Teczka zamykana na gumkę 2szt.

Uczeń trzyma w domu i przynosi na prośbę nauczyciela - bibułę (kilka kolorów)

PODRĘCZNIKI DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH w roku szk. 2017/2018

Uczniowie klas pierwszych korzystać będą z bezpłatnych podręczników i materiałów ćwiczeniowych, które zostaną udostępnione każdemu dziecku przez naszą placówkę na początku roku szkolnego. Według tych samych zasad zostaną zakupione podręczniki do języka angielskiego.
Program rządowy nie przewiduje dotacji na zakup podręcznika do nauki religii / etyki.

UWAGA! OD 1 KWIETNIA 2016 r. ZMIANA NUMERU KONTA: 91 1020 3017 0000 2302 0381 0892 ZA WRZESIEŃ 2017 - 76 ZŁ