Zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie
rok szkolny 2016/2017
Zajęcia rewalidacyjne, dydaktyczno - wyrównawcze i korekcyjno – kompensacyjne
Lp. | Nazwa zajęć | Dzień tygodnia | Godzina od-do | Miejsce | Nauczyciel prowadzący |
1. | Zajęcia rewalidacyjne | poniedziałek wtorek czwartek piątek | 10.30 – 11.30 13.30 – 14.30 13.30 – 14.30 9.30 – 10.30 | gabinet pedagoga | Maria Pura |
2. | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne | poniedziałek wtorek środa czwartek piątek | 11.40-12.40 9.00 – 9.45 9.50 - 10.35 12.35 - 13.20 11.30 - 12.30 10.45 - 11.30 12.15 - 13.00 | gabinet pedagoga | Maria Pura |
3. | Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas IV | poniedziałek | 13.30 – 14.15 | s. 206 | Justyna Dziubak-Sobiechowska |
4. | Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas V | czwartek | 13.30 – 14.15 | s. 205 lub 202 | Marzena Rudzka-Kupczyńska |
5. | Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas VI | środa | 13.30 – 14.15 | s. 218 | Violetta Gachowska |
6. | Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla klas IV | poniedziałek | 13.20 – 14.15 | s. 8 | Barbara Słotwińska |
7. | Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas V – co 2 tygodnie | poniedziałek | 13.30 – 14.15 | s. 219 | Beata Wawrzeńczyk |
8. | Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla klas VI | poniedziałek | 13.30 – 14.15 | s. 8 | Barbara Słotwińska |
9. | Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego dla klas V-VI | czwartek | 13.30 – 14.15 | s. 106 | Sabina Kaszowska |
10. | Zajęcia logopedyczne | poniedziałek | 11.40 – 12.25 13.20-14.05 | s. 210 | Dorota Chopkowicz |
11. | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – kl. Ia | wtorek | 12.35 – 13.20 | s. 107 (mały budynek) | Karolina Socha |
12. | Zajęcia grafomotoryczne | czwartek | 11.30 – 12.25 | s. 109 (mały budynek) | Teresa Halikowska |
13. | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – kl. Ic | poniedziałek | 11.40 – 12.25 | s. 4 | Alina Bijak |
14. | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (kl. IIa) | czwartek | 8.50 – 9.35 | s. 16 | Anna Grabek |
15. | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – kl. IIb | wtorek | 9.50 – 10.35 | s. 4 | Aleksandra Halikowska |
16. | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (kl. IIc) | wtorek | 9.45 – 10.30 | s. 6 | Czesława Wojtala |
17. | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (kl. IIIa) | piątek | 11.30 – 12.25 | s. 4 | Barbara Waganiak |
18. | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (kl. IIIb) | poniedziałek | 12.35 – 13.20 | s. 210 | Dorota Chopkowicz |
19. | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (kl. IIIc) | wtorek | 11.40 – 12.25 | s. 16 | Alicja Gac |
20. | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (kl. IIId) | czwartek | 11.40 – 12.25 | s. 4 | Barbara Wiatrowicz |
Zajęcia rozwijające zainteresowania (koła przedmiotowe i artystyczne)
21. | Koło matematyczne | czwartek | 10.45 – 11.30 | s. 7 | Maria Lepka | ||
22. | Koło języka angielskiego dla klas I-III | czwartek | 12.35 – 13.20 | s. 107 | Iwona Nowicka | ||
23. | Koło języka angielskiego dla klas V Koło języka angielskiego dla klas IV | czwartek wtorek | 13.30 – 14.15 8.00 - 8.45 | s. 7 s. 7 | Aneta Czapska Aneta Czapska | ||
24. | Koło języka niemieckiego dla klas V | środa piątek poniedziałek | 13.30 – 14.15 13.30 – 14.15 13.30 – 14.15 | s. 106 s. 106 s. 106 | Sabina Kaszowska | ||
25. | Koło języka angielskiego dla klasy Vd | wtorek | 13.30 – 14.15 | s. 7 | Aneta Czapska | ||
26. | Koło matematyczne dla klas IV | wtorek | 13.30 – 14.15 | s. 205 lub 202 | Marzena Rudzka-Kupczyńska | ||
27. | Koło matematyczne dla klas V | środa | 13.30 – 14.15 | s. 206 | Justyna Dziubak-Sobiechowska | ||
28. | Koło historyczne dla klas IV-VI | wtorek | 13.30 – 14.15 | s. 117 | Małgorzata Cieśla | ||
29. | Zespół teatralny „Czwórka" dla klas IV-VI | czwartek | 13.20 – 15.20 | s. 8 | Barbara Słotwińska | ||
30. | Przygotowanie do konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć" | środa | 13.30 – 14.15 | s. 210 | Bernarda Mormul | ||
31. | Koło taneczne – zespół „Replay & Rytm" | czwartek | 12.30-14.00 | mała sala gimnastyczna | Barbara Wiatrowicz | ||
32. | Koło taneczne „Czirliders SP4" | wtorek | 13.30 – 15.00 | mała sala gimnastyczna | Renata Rychlińska | ||
33. | Chór „Allegro" | wtorek czwartek | 12.35 – 13.20 12.35 – 13.20 | s.116 s. 116 | Zenon Chmielewski | ||
34. | Gazetka „Zlepek" | czwartek | 13.30 – 14.15 | s. 219 lub 202 | Beata Wawrzeńczyk | ||
35. | Koło warcabowe | wtorek | 16.30 – 17.15 | świetlica | Bożena Szarek | ||
36. | Koło dziennikarskie dla klas I-III | czwartek | 9.30 – 10.30 | świetlica | Natalia Halikowska | ||
37. | Zajęcia muzyczno-ruchowe | czwartek | 10.45 – 11.30 | świetlica | Aneta Gac | ||
38. | Zespół werblistów | piątek | 12.35 – 13.20 | s. 116 | Zenon Chmielewski | ||
39. | Szkolne Koło Wolontariatu | piątek | 9.30. – 10.30 | s. 4 | HalikowskaAleksandra | ||
Zajęcia sportowe
40. | Tenis stołowy | poniedziałek | 13.30 – 14.15 | mała sala gimnastyczna | Bogdan Hołowiak |
41. | Piłka ręczna | środa | 13.30 – 15.00 | duża sala gimnastyczna | Andrzej Matuszewski |
42. | Piłka nożna | poniedziałek | 13.30 – 15.00 | duża sala gimnastyczna | Tomasz Błaszczak |
43. | Sekcja pływacka dla klas III-IV | wtorek | 13.30 – 14.15 | basen | Ryszard Kopacki |
44. | Sekcja pływacka dla klas V-VI | piątek | 13.30 – 14.15 | basen | Ryszard Kopacki |
45. | Sekcja pływacka | poniedziałek | 13.30 – 14.15 | basen | Renata Rychlińska |
46. | Gry zespołowe dla klas III-IV | piątek | 13.30 – 14.15 | duża sala gimnastyczna | Renata Rychlińska |
47. | Gimnastyka korekcyjna | wtorek | 15.30 – 16.15 | świetlica | Małgorzata Kozioł |