OLIMPIADA LA W POWIATOWYM ZESPOLE SZKÓŁ

VI edycja Szkolnej Olimpiady LA organizowanej przez Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie dla szkół powiatu legnickiego i szóste zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej (dziewczęta i chłopcy)reprezentantów naszej szkoły. Reprezentację prowadzili Pani Renata Rychlińska i Pan Ryszard Kopacki.

2019-09-25 22:42

PIŁKA NOŻNA

W ubiegłym tygodniu na obiektach MKS MIEDŹ Legnica rozegrano turniej piłki nożnej chłopców rocznik 2007/2008 "Miedź Cup 2019". W rozgrywkach udział wzięło 7 drużyn (LECHIA Piechowice; JUVENTUS Legnica; MIEDŹ I i II; MEWA Kunice; SP 4 Chojnów I i II. Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym". SP 4 Chojnów reprezentowały 2 drużyny. Z dorobkiem 15pkt. zwyciężył I zespół SP 4. Nasze drużyny reprezentowali chłopcy z klas sportowych 6a i 5b: bramkarze - Arkadiusz Sobieraj i Dawid Iwanicki; Piotr Kulawiak; Hubert Ziomek; Fabian Rabanda; Barłomiej Bekacz; Przemysław Rudziak; Michał Kogut; Krystian Sarapata; Marcel Jakubowski; Karol Zdyb; Szymon Kamień; Paweł Marciniszyn; Krzysztof Kaszowski; Szymon Tomaszewski; Michał Frąckowiak; Bartosz Krauzowicz; Tomasz Korba; Marcel Guściora; Piotr Pawlik; Adrian Mastalerz; Dominik Gałązka. Zespól I prowadził Pas Chrystian Serkies a II Pan Andrzej Matuszewski.

2019-09-24 23:19

WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ CHOJNOWA