Od roku szkolnego 2006/2007 działa w naszej Szkole Szkolny Zespół Wspierania Uzdolnień. Jednym z działań zapoczątkowanych przez Zespół jest też coroczne przyznawanie tytułu Asa Czwórki dla ucznia wyróżniającego się wysoką średnią ocen oraz osiągnięciami w konkursach przedmiotowych, a także Korczakowca dla ucznia, którego postawa i zachowanie oraz zaangażowanie w życie szkoły zasługuje na szczególne docenienie. Tytuły te przyznawane są na poziomie klas IV, V i VI. Po raz pierwszy As Czwórki i Korczakowiec zostali wybrani właśnie w roku szkolnym 2006/2007 i od tamtej pory tradycją stało się przyznawanie tych tytułów na zakończenie każdego roku szkolnego.

Wybierz odznakę Korczakowca Juniora - zagłosuj!  Informacja dla Rodziców - od 01 czerwca 2018r stołówka szkolna będzie nieczynna ze względu na gruntowny remont.

2018 - 100-LECIE  NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI