W dniu dzisiejszym (03.04-2019) dla dziewczynek z klas III zaprezentowały się uczennice klas sportowych IVb i Va w lekcji pokazowej piłki ręcznej. Zajęcia razem ze swoimi podopiecznymi przeprowadził Andrzej Matuszewski.

2019-04-03 10:09

ZESPÓŁ CHŁOPCÓW SP 4

III miejsce - Finał Wojewódzki

2019-04-01 23:38

01.04.2019r - DZIERŻONIÓW: XIX edycja "Z podwórka na stadiony - PUCHAR TYMBARKA" - Finał Wojewódzki

Sukcesem chłopców z klasy sportowej Va (o profilu piłka nożna)zakończył się udział w Finale Wojewódzkim o Puchar Tymbarka. Chłopcy w meczu o III miejsce pokonali SP 1 Lubin 5:2. W turnieju chłopców udział wzięło 27 drużyn. Natomiast zespół dziewcząt z Va (profil piłka ręczna) w swojej kategorii zajął IX miejsce w stawce 17 drużyn. O ile dla chłopców był to poważny sprawdzian umiejętności, o tyle dla dziewcząt była to przygoda z piłką nożną. Obie drużyny wcześniej wygrały eliminacje powiatowe. Piotr Kulawiak został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

2019-04-01 23:33