W dniu 6 maja nastąpiło rozstrzygnięcie KONKURSU PLASTYCZNEGO „CZWÓRKOLANDIA” ...

30 km NA 30 LECIE SZKOŁY

96 /korekta/ uczestników /dzieci; rodzice/ świetnie uporało się z wyznaczonym celem! Łącznie przepłynięto od godz. 11.oo do 12.oo 2182 długości basenu, co dało 54550m /54,550km/! Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim za udział w tej wyjątkowej imprezie pływackiej. Na zamieszczonym zdjęciu nie ma wszystkich uczestników, ponieważ część z płynących kończyła wcześniej i udała się do domu.

2016-05-08 18:30

ZAWODY KOLARSKIE - "MAŁE GRODY PIASTOWSKIE"

6 maja 2016r. wokół chojnowskiego Rynku pod patronatem CCC Polkowice odbyły się wyścigi rowerowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych. Nasi reprezentanci osiągnęli wyniki: kategoria klas IV - Karolina Wojsiat /1/; Karolina Demiańczuk /2/; Miłosz Pułka /1/. W kategorii klas VI: Wiktoria Brożyna /1/; Alicja Taras/2/; Mateusz Cieślak /1/. W klasyfikacji drużynowej szkoła zajęła I miejsce. Zwycięstwo dedykujemy Bartkowi Serkiesowi, który podczas jazdy zapoznawczej z trasą upadł i doznał urazu ręki i nie mógł wystartować. Bartek trzymaj się!

2016-05-06 19:16

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW KLAS IV W LUBINIE

29 kwietnia 2016r. nasze zespoły gościły w hali sportowej RCS, gdzie rozegrany został I Turniej Piłki Ręcznej "KRECIK CUP" dziewczynki zajęły 3, a chłopcy 4 miejsce.

2016-05-06 19:10

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie