Ślubowanie klas pierwszych

12 października 2006 roku odbyło się w naszej szkole bardzo uroczyste przyjęcie pierwszaków w poczet braci uczniowskiej. W podniosłej atmosferze wszystkie dzieci złożyły uroczystą przysięgę na sztandar szkoły. Następnie dyrektor szkoły  mgr Elżbieta Borysewicz i wicedyrektor mgr Beata Miler-Kornicka pasowały każdego pierwszaka na pełnoprawnego członka społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr4 w Chojnowie.W części artystycznej wysłuchaliśmy recytacji wierszy, które mówiły o szkolnym życiu, właściwym zachowaniu, o bezpieczeństwie w szkole oraz w drodze do niej. Na zakończenie klasy otrzymały upominki i zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia z wychowawcami. W roku szkolnym 2006/2007 wychowawstwo w klasach pierwszych sprawują: mgr Maria Lepka (kl. Ia), mgr Maria Winiarska (kl. Ib), mgr Anna Grabek (kl. Ic), mgr Renata Safin (kl. Id). W uroczystości uczestniczyli burmistrz miasta Chojnowa mgr Jan Serkies oraz licznie zgromadzeni rodzice.

Klasa Ia z wychowawczynią p. Maria Lepką      Klasa Id z wychowawczynią p. Renatą Safin

Ślubowanie                                               Pasowanie

Wręczenie upominków