V konkurs czytelniczy

"Pięknie czytam"

POD NAZWĄ

„POPOŁUDNIE Z MUMINKIEM"

22 marca 2007 roku odbył się Szkolny Konkurs ‘Pięknie czytam". Tegoroczna edycja popularnego wśród uczniów klas I-III konkursu przebiegała pod nazwą „Popołudnie z Muminkiem".

Uczestnicy, wyłonieni wcześniej w klasowych eliminacjach, czytali wylosowane przez siebie teksty. Były nimi fragmenty znanych i lubianych wśród dzieci książek o Muminkach duńskiej pisarki Tove Janson.

Popisy uczniów oceniało jury w następującym składzie: mgr Elżbieta Borysewicz  - dyrektor szkoły, mgr Elżbieta Rusiecka – nauczyciel bibliotekarz, Violetta Cichocka – przewodnicząca rady rodziców oraz mgr Ewa Konarska – nauczyciel nauczania zintegrowanego. Ocenie podlegały: wyrazistość, płynność, bezbłędność czytania, intonacja oraz ogólne wrażenie. Jury wyłoniło najlepszych w trzech kategoriach wiekowych i ogłosiło werdykt. Przedstawia się on następująco:

KLASY I

I miejsce – Grzegorz Olszewski z klasy I a