NIEDAWNO PRZEDSZKOLAKI – A TERAZ PIERWSZAKI

(szerokość: 375 / wysokość: 250)21 października 2016 r. odbyła się w szkole szczególna uroczystość. To oficjalne przyjęcie do grona uczniów naszej szkoły  tych najmłodszych, pierwszaków – czyli „Pasowanie na ucznia". Było pięknie! Pierwszaczki, zadziwiając wszystkich, rozpoczęły uroczystość polonezem. Potem zdawały egzamin z wiedzy o bezpieczeństwie, o naszej szkole i o naszej Ojczyźnie. Wykazały się dużą wiedzą. Wspaniale recytowały wierszyki i śpiewały piosenki.  Z takich pierwszaków jesteśmy dumni i chętnie ich witamy w naszej szkole. Życzymy naszym nowym uczniom powodzenia i sukcesów.

K.S

(szerokość: 375 / wysokość: 561) (szerokość: 375 / wysokość: 561)

Więcej zdjęć w galerii               E.R