ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UZDOLNIENIA BIOLOGICZNE - ZDALNE W KWIETNIU

Praca na odległość to wyzwanie, zwłaszcza dla młodych przyrodników i biologów, gdzie kontakt z otaczającą przyrodą, doświadczenia, obserwacje czy eksperymenty są założeniem naszych zajęć. Podjęliśmy jednak próbę wspólnej pracy nad projektem „Płazy Polski" w formie prezentacji. Wykorzystaliśmy dostępne komunikatory, aby wymieniać się informacjami i przesyłać wykonane fragmenty tekstów i zdjęć. W tym celu założyliśmy pocztę kółka biologicznego oraz grupę na Messengerze. Tworzenie i dołączanie slajdów wykonywanych przez członków grupy zajęło nam cały kwiecień. Korzystaliśmy z Office 365, który został udostępniony poprzez naszą szkołę SP4 dla każdego ucznia i nauczyciela. Efektem naszej wspólnej, nie łatwej pracy na odległość jest prezentacja, którą umieściliśmy na stronie szkoły.

Link do prezentacji poniżej. Zapraszamy do obejrzenia!!! 😊

PŁAZY W POLSCE