Śpiąca królewna

17 czerwca  na scenie MOKSIR-u w Chojnowie miała miejsce prapremiera „Śpiącej królewny" w zupełnie  nowej interpretacji. Przedstawienie, w ramach tradycyjnego  dla naszej szkoły „Dzieci Rodzicom", przygotowały zespoły artystyczne działające w naszej szkole: zespół  teatralny „Czwórka"- grupa młodsza i starsza, zespół taneczny „Reeplay", zespół taneczny „Rytm", chór szkolny -pod opieką nauczycieli: Barbary Słotwińskiej, Bernardy Mormul, Beaty Kornickiej, Anny Denisiak, Barbary Wiatrowicz, Barbary Waganiak i Zenona Chmielewskiego. Nad całością przedstawienia czuwała Barbara Słotwińska.

W spektaklu wystąpiło około stu uczniów. Publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami.

ze strony MOKSiRu

nasze