Wizyta Wolontariuszy TPD

w Niebieskim Parasolu

"Są takie święta raz do roku,

co budzą życie, budzą czas.

Wszystko rozkwita w słońca blasku

i wielka miłość rośnie w nas".

21 marca wolontariusze TPD ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Chojnowie udali się do Niebieskiego Parasola z życzeniami świątecznymi dla mieszkańców ośrodka.

Dzieci od miesiąca przygotowywały prezenty na tę okoliczność. Naszą wizytę urozmaicił program artystyczny. Uczniowie zagrali symboliczną scenkę o Wielkanocy, w której wystąpiły pisanki, kurczaczki, baranek i zajączek. Na scenie nie zabrakło również Pani Wiosny oraz towarzyszących jej dzieci. Po przedstawieniu wolontariusze wyrecytowali wiersze z życzeniami. Dodatkowym atutem występu były świąteczne piosenki, które poruszyły całą salę. Mieszkańcy Niebieskiego Parasola otrzymali ręcznie wykonane kartki z życzeniami oraz bukiety kwiatów. Seniorzy wraz z personelem przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek – własne wypieki.

Wzruszenie malowało się na twarzach nie tylko gospodarzy. Młodzi wykonawcy na długo zapamiętają tę wizytę.

Aleksandra Halikowska

(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)

Więcej zdjęć w galerii