Kinga  Mazurkiewicz  z kl. VI B i Julia Gruchot z kl. VI C wyróżnione w okręgowym konkursie „List do Taty".

(szerokość: 190 / wysokość: 337)Konkurs ten  był organizowany przez Senat RP i Senator Dorotę Czudowską oraz Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej we współpracy z Fundacją im. Cyryla i Metodego, pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Chociaż konkurs odbywał się w ubiegłym roku szkolnym , to właśnie  3 października 2019 r. w sali Starostwa  Powiatowego odbyło się wręczenie nagród.(szerokość: 190 / wysokość: 337)

Miło nam poinformować , że uczennice naszej szkoły otrzymały wyróżnienie w organizowanym już po raz V konkursie senackim „List do Taty". Przeznaczony on był dla uczniów kl. IV i V.

W regionie legnickim nasza szkoła znalazła się wśród 13 szkół , które wzięły udział. Do biura senatorskiego wpłynęło 86  bardzo wzruszających , bo przecież osobistych listów do ojców, ojczymów , ojców zastępczych  czy opiekunów. W naszej szkole w konkursie wzięło   aż 9 uczniów. Byli to : Vanesa Malosczyk kl. VI c ,  Julia Gruchot kl VIc , Kinga Mazurkiewicz kl. VI b , Paulina Fudala kl. VI b Amelia Ratman kl. VI b , Zuzanna Filipowicz kl VI b, Aleksandra Orłowska kl. VI b Zuzanna Gawron kl. VI d, Natalia Mazurkiewicz kl.VI d.   Uczniowie pisali listy pod kierunkiem p. Klaudii Dominiak

Za udział w konkursie uczestnikom osobiście podziękowała Senator RP Dorota Czudowska , która wręczyła nagrody laureatom, wyróżnionym i pozostałym uczniom.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy !!!

Wst. E.R

(szerokość: 190 / wysokość: 106) (szerokość: 190 / wysokość: 106) (szerokość: 190 / wysokość: 106)

E.R