W tym roku szkolnym 2015/16 Szkoła Podstawowa nr 4 w Chojnowie obchodzi swoje XXX - lecie.

Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele oraz wszyscy Pracownicy Szkoły podjęli pewne działania związane z tymi obchodami. Główne uroczystości zaplanowane są na 20 maja 2016 roku. Wszelkie informacje będą znajdowały się na tej stronie. Zapraszamy Rodziców, Uczniów oraz Absolwentów do odwiedzania tej zakładki.

Z okazji 30-lecia szkoły przygotowujemy specjalną monografię, zbieramy zdjęcia i wspomnienia. Podzielcie się z nami! Zapraszamy na stronę: https://www.facebook.com/SzkolaPodstawowanr4Chojnow/?ref=aymt_homepage_panel

DZIAŁANIA ZWIĄZANE Z OBCHODAMI

KONKURS NA MASKOTKĘ SZKOŁY

KONKURS “PIĘKNIE CZYTAM” - CZWÓRKA NA STRONACH SZKOLNYCH KRONIK