KOLARSTWO MTB

Sukces w Szkolnych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Kolarstwie MTB, które odbyły się w Lubawce odniosła reprezentacja chłopców zajmując drużynowo III miejsce. Drużyną opiekowała się Pani Alicja Marciniec, która prowadzi zajęcia szkoleniowe z chłopcami w UKKS Oriens Chojnów.Skład drużyny: Kaszowski Krzysztof; Alan Sobczak; Igor Marciniec; Miłosz Marciniec; Miłosz Pułka; Łukasz Mazurkiewicz.

2019-06-09 22:35

PIŁKA RĘCZNA - TURNIEJ "POŻEGNANIE SZKOŁY"

8 czerwca w hali SP4 rozegrany został (w kategorii klas IV i V) III Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt "Pożegnanie Szkoły". W kategorii klas IV reprezentował naszą szkołę II zespół klasy IVb (pierwszy odpoczywa przed Finałem Ogólnopolskim "Ręczna na Orliku" - Kalisz 12-14 czerwca, NA KTÓRY OSTATECZNIE JEDZIEMY! ). Dziewczynki zajęły III miejsce nieznacznie ustępując zespołom SP 9 Legnica. Natomiast w klasach V-tych rozegrany został dwumecz pomiędzy SP 4 Chojnów a SP 9 Legnica zakończony wynikiem 42:19 (23:9)Skład zespołu i zdobyte bramki: Julia Grzech- bramkarka; Kinga Bogacka (22); Oliwia Antos (3); Katarzyna Mej (1); Paulina Jamroz (2); Maria Wasilewska (1); Natasza Idkowiak (11); Martyna Gałązka (2); Lena Olbrych; Hanna Perchaluk; Nikola Marcinek; Zofia Kułacz.. Gorące podziękowania dla rodziców, którzy upiekli nam ciasta dla uczestniczek zawodów.

2019-06-09 22:06

Podsumowanie konkursu "Moja Mała Ojczyzna"

Wyróżnienie dla Julii Olech kl. ID

2019-06-09 13:30