Wygląda dobrze
To pole jest wymagane



Projekt klasy VB „Ja w społeczeństwie. Jak mogę zmienić świat?" zrealizowany!

 

(szerokość: 188 / wysokość: 107)

 

Klasa Vb wraz z wychowawczynią Sabiną Kaszowską realizowała przez cały rok szkolny projekt w ramach Uniwersytetu Dzieci „Ja w społeczeństwie. Jak mogę zmienić świat?". 

Pomimo nauki zdalnej udało nam się zrealizować 9 scenariuszy o różnej tematyce np. empatia, poczucie własnej wartości, wolontariat, karanie przestępców, świadome podejmowanie decyzji czy niepełnosprawność

Dzięki udziałowi w projekcie nasi uczniowie mieli możliwość rozwijania kompetencji obywatelskich i społecznych oraz wrażliwości na potrzeby wspólnoty lokalnej. Podczas ciekawych zadań analizowaliśmy wartości takie jak: odpowiedzialność, tolerancja czy wsparcie innych, co przyczyniło się do zbudowania w nas postawy świadomego uczestnictwa i twórczego zaangażowania w życie społeczne.

W nagrodę wzięliśmy udział w wykładzie na żywo pt.: „Jak uczy się mózg?" prowadzonym przez dr Wojciecha Glaca, podczas którego mogliśmy zadawać pytania. Niektóre z pytań zamieszamy poniżej.

(szerokość: 750 / wysokość: 562)


(szerokość: 750 / wysokość: 562)


(szerokość: 750 / wysokość: 562)


(szerokość: 750 / wysokość: 562)


(szerokość: 750 / wysokość: 562)

                (szerokość: 613 / wysokość: 866)

                (szerokość: 616 / wysokość: 860)

                    

         

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie