Informacje dla Rodziców  uczniów przyszłych klas pierwszych!

Dyrekcja informuje, że dzieci zameldowane w obwodzie naszej szkoły są automatycznie wpisane na listy uczniów naszej szkoły i nie ma potrzeby zapisu dziecka natomiast Rodziców dzieci spoza obwodu prosimy o zapisy w sekretariacie szkoły najpóźniej do 25.04.07.

Szkoła nasza oferuje:

• wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
  • dobrze wyposażone sale dydaktyczne
  • sale gimnastyczne, siłownie
  • kompleks boisk
  • dwie pracownie komputerowe
  • bibliotekę z centrum multimedialnym
  • salę audio
  • świetlicę
  • stołówkę
  • naukę języka od pierwszej klasy oraz możliwośc nauki drugiego języka
  • różnorodne zajęcia pozalekcyjne umożliwiające rozwijanie talentów dzieci takie jak: kółko teatralne, kółko matematyczne, informatyczne, koło korczakowskie, zajęcia taneczne, zajęcia muzyczne, chór szkolny oraz zajęcia sportowe.
  • zajęcia specjalistyczne jak: logopedia, zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia terapeutyczne.
Nasza szkoła ma bardzo dobre wyniki nauczania potwierdzone wysokimi wynikami na sprawdzianie kompetencji, zespoły są znane nie tylko w naszym środowisku, ale i za granicą , uczniowie szkoły osiągają sukcesy w różnych konkursach i na różnych szczeblach.
Szkoła jest szkołą z klasą, promującą zdrowie i szkołą bezpieczną.

Informacja dla szóstoklasistów!

12.04.2007r  godz.8.00. - Sprawdzian kompetencji.

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PROZDROWOTNY

dla uczniów klas II i III  „ŻYJ ZDROWO I BEZPIECZNIE"

7 kwietnia odbył się w naszej szkole MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PROZDROWOTNY

dla uczniów klas II i III  „ŻYJ ZDROWO I BEZPIECZNIE". Zorganizowała go i prowadziła Grażyna Kośnik.

W turniejowych zmaganiach wzięło udział 15 uczniów z trzech szkół. Wykazywali się wiedzą

podczas  pisania testu, umiejętnościami praktycznymi, m. in. w robieniu ekologicznych zakupów i przygotowaniu drugiego śniadania ze zbilansowanych produktów oraz sprawnością fizyczną.

Jury pod przewodnictwem dyr. E. Borysewicz oceniało te zmagania według ustalonej punktacji.

Wyniki Turnieju:

I miejsce - uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie

II miejsce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie

III miejsce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Budziwojowie

Organizatorka dziękuje uczestnikom i ich opiekunom za obecność i wspólną zabawę.

Pisanie testu

Sprawnościowy tor przeszkód

Jury

Zwycięska drużyna

II Festiwal Twórczości Szkół  Korczakowskich

27 kwietnia 2007 r. w Jaworze odbył się II Festiwal Twórczości Szkół Korczakowskich, do udziału w którym została zaproszona nasza szkoła. W ramach festiwalu odbywał się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, w którym nasze reprezentantki zdobyły nagrody i wyróżnienia. Agnieszka Miłuch i Sylwia Światłowska zajęły III miejsce w kategorii zespołowej, a Joanna Rucińska wyśpiewała wyróżnienie w kategorii solowej.W Jaworze została doceniona także twórczość literacka naszych uczniów. Klaudia Czarnecka i Monika Ogonowska otrzymały wyróżnienie za swoje wiersze, pamiętniki i opowiadanie. Wszystkie wyróżnione utwory zostały zamieszczone w specjalnie z tej okazji wydanym tomiku.