Walentynkowy Tłusty Czwartek w VI b

Na czwartek 12 lutego przypadł ostatni czwartek karnawału, czyli Tłusty Czwartek – dzień, w którym nie można odmówić sobie zjedzenia pączka, nawet niejednego. Również klasa VI b pozostała wierna tej tradycji i zajadała się pączkami. Dzień ten klasa postanowiła połączyć również ze zbliżającymi się Walentynkami, a słodkim gestem na tę okazję były lizaki w kształcie serc ufundowane przez rodziców (podobnie jak pączki). Ponadto uczniowie brali udział w konkursie na najładniejszy i  najbardziej oryginalny makijaż – koledzy postanowili zająć się make-upem swoich koleżanek. Efekty ich pracy oceniła wychowawczyni oraz uczniowie, którzy nie brali udziału w rywalizacji. Dwóch najzdolniejszych „makijażystów" otrzymało walentynkowe kubki. Dziewczynom, które poddały się tym kosmetycznym zabiegom, gratulujemy odwagi.

(szerokość: 750 / wysokość: 1000) (szerokość: 750 / wysokość: 1000)

(szerokość: 750 / wysokość: 1000)  (szerokość: 750 / wysokość: 1000)

(szerokość: 750 / wysokość: 1000)  (szerokość: 750 / wysokość: 1000)