DRZWI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE

(szerokość: 375 / wysokość: 250)Przyszłe pierwszaczki wraz z rodzicami 3 marca 2015r., zwiedziły  budynek naszej szkoły, a także wzięły udział w krótkich zajęciach, które miały pokazać maluchom, że nie tylko nauka, ale i zabawa czeka na nich w murach szkoły.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach w sali plastycznej, odwiedziły salę przyrodniczą, gdzie zobaczyły ciekawe doświadczenia, które wzbudziły ich zainteresowanie. W sali języka angielskiego, wzięły udział w warsztatach językowych przygotowanych przez p. S. Kaszowską i p. Justynę Dziubak-Sabiechowską. Nasi mali gości obejrzeli również krótkie scenki w języku polskim, angielskim i niemieckim odegrane  przez uczniów kl. IV a, IV b oraz V a. W dalszej części zajęć językowych przyszłe pierwszaki wykazały się znajomością nie tylko angielskich słówek ale również nauczyły się jak przywitać i przedstawić się w języku niemieckim. Poza tym miały okazję poznać pierwsze niemieckie słówka i jak się okazało bardzo dobrze poradziły sobie nie tylko z ich zapamiętaniem ale i z wymową. Przedszkolaki odwiedziły także świetlicę, w której panie przygotowały interesujące zajęcia plastyczne i udowodniły, że w tej szkole nikt nie może się nudzić. Metody pracy nauczycieli i forma  przeprowadzonych zajęć sprawiła, że przyszłe pierwszaki odpowiadały na pytania, aktywnie brały udział w zabawach zorganizowanych przez prowadzących.

Do miłego zobaczenia we wrześniu!!!

Sabina Kaszowska, Elżbieta Rusiecka
 zdjęcia:

www.chojnow.pl

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 242)

(szerokość: 375 / wysokość: 495) (szerokość: 375 / wysokość: 467)

(szerokość: 375 / wysokość: 467) (szerokość: 375 / wysokość: 562)

(szerokość: 375 / wysokość: 444) (szerokość: 375 / wysokość: 250)

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 250)

E.Rusiecka

HARMONOGRAM KONKURSU PIONIER W ZAKŁADCE "KONKURSY-AKTUALNOŚCI"