WyglÄ…da dobrze
                                                            DRZWI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE

(szerokość: 375 / wysokość: 250)PrzyszÅ‚e pierwszaczki wraz z rodzicami 3 marca 2015r., zwiedziÅ‚y  budynek naszej szkoÅ‚y, a także wzięły udziaÅ‚ w krótkich zajÄ™ciach, które miaÅ‚y pokazać maluchom, że nie tylko nauka, ale i zabawa czeka na nich w murach szkoÅ‚y.

Dzieci uczestniczyÅ‚y w zajÄ™ciach w sali plastycznej, odwiedziÅ‚y salÄ™ przyrodniczÄ…, gdzie zobaczyÅ‚y ciekawe doÅ›wiadczenia, które wzbudziÅ‚y ich zainteresowanie. W sali jÄ™zyka angielskiego, wzięły udziaÅ‚ w warsztatach jÄ™zykowych przygotowanych przez p. S. KaszowskÄ… i p. JustynÄ™ Dziubak-SabiechowskÄ…. Nasi mali goÅ›ci obejrzeli również krótkie scenki w jÄ™zyku polskim, angielskim i niemieckim odegrane  przez uczniów kl. IV a, IV b oraz V a. W dalszej części zajęć jÄ™zykowych przyszÅ‚e pierwszaki wykazaÅ‚y siÄ™ znajomoÅ›ciÄ… nie tylko angielskich słówek ale również nauczyÅ‚y siÄ™ jak przywitać i przedstawić siÄ™ w jÄ™zyku niemieckim. Poza tym miaÅ‚y okazjÄ™ poznać pierwsze niemieckie słówka i jak siÄ™ okazaÅ‚o bardzo dobrze poradziÅ‚y sobie nie tylko z ich zapamiÄ™taniem ale i z wymowÄ…. Przedszkolaki odwiedziÅ‚y także Å›wietlicÄ™, w której panie przygotowaÅ‚y interesujÄ…ce zajÄ™cia plastyczne i udowodniÅ‚y, że w tej szkole nikt nie może siÄ™ nudzić. Metody pracy nauczycieli i forma  przeprowadzonych zajęć sprawiÅ‚a, że przyszÅ‚e pierwszaki odpowiadaÅ‚y na pytania, aktywnie braÅ‚y udziaÅ‚ w zabawach zorganizowanych przez prowadzÄ…cych.

Do miÅ‚ego zobaczenia we wrzeÅ›niu!!!

Sabina Kaszowska, Elżbieta Rusiecka
 zdjÄ™cia:

www.chojnow.pl

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 242)

(szerokość: 375 / wysokość: 495) (szerokość: 375 / wysokość: 467)

(szerokość: 375 / wysokość: 467) (szerokość: 375 / wysokość: 562)

(szerokość: 375 / wysokość: 444) (szerokość: 375 / wysokość: 250)

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 250)

E.Rusiecka