"SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI"

Dnia 23 marca dzieci z kl. III b na zaproszenie wychowawczyni A. Grabek gościły emerytowaną nauczycielkę Ludwikę Suchecką obecnie zaangażowaną w Gildii Artystów Chojnowa, która przedstawiła swoją twórczość poetycką i plastyczną związaną tematycznie z wiosną i zbliżającymi się świętami. Duże wrażenie zrobiły na dzieciach obrazy ilustrujące treści wierszy i opowiadania oraz praca przestrzenna „Dziewczyna z kwiatami". Podczas spotkania uczniowie wykazali się kulturą i wrażliwością na piękno.

Na pożegnanie zostali obdarowani wacianymi kurczątkami wykonanymi przez panią Ludwikę.

Anna Grabek

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII                      E.R