I D W BIBLIOTECE NA ZAJĘCIACH DOTYCZĄCYCH   BEZPIECZEŃSTWIE W SZKOLE  I POZA …

Dzisiaj, tj.7 maja uczniowie klasy I d wraz z wychowawczynią p. B. Wiatrowicz odwiedzili bibliotekę. Celem wizyty była lekcja o bezpiecznym przebywaniu w szkole, na ulicy, a także w domu. Uczniowie pięknie wypowiadali się na temat BEZPIECZEŃSTWA. Przypomnieli zasady przechodzenia przez jezdnię. Obejrzeli krótkie filmy z komentarzem „Gadki z psem", 321 bezpieczny Internet, a także fragmenty filmu z policjantem. Dzieci utrwaliły i poszerzyły wiadomości ważnego dla nich tematu.

E. R