30 maja w naszej szkole odbył się Językowy Tor Przeszkód dla klas szóstych. Miał on sprawdzić sprawność sportową uczniów oraz ich umiejętności językowe. Do konkurencji zostały zaproszone klasy, które uczą się języka angielskiego, czyli klasy: VI b, VI c, VI e. Nauczycielki języka angielskiego: Aneta Czapska, Justyna Dziubak - Sobiechowska i Iwona Nowicka przygotowały 5 konkurencji. Zawierały one różne zadania polegające głównie na układaniu zdań i sprawdzające znajomość słówek. Dziesięcioosobowe drużyny z każdej klasy z zapałem brały udział w rywalizacji. Pozostali uczniowie gorąco dopingowali swoich kolegów i koleżanki. Ostatecznie po dogrywce najlepszą klasą okazała się klasa VI b, II miejsce przypadło klasie VI e, natomiast III – VI c. Wszystkim klasom serdecznie gratulujemy. Mamy również nadzieję, że Językowy Tor Przeszkód stanie się szkolną tradycją!