Uroczystym apelem rozpoczął się 1 września nowy rok szkolny. Grono pedagogiczne i społeczność uczniowska serdecznie powitali uczniów klas pierwszych i ich rodziców. Nowym uczniom życie szkolne pomogą poznać wychowawcy:

w klasie Ia – pani Barbara Waganiak,

w klasie Ib – pani Barbara Wiatrowicz,

w klasie Ic – pani Alicja Gac.

Uczniowie klas czwartych również poznali swoich nowych opiekunów:

klasa IVa – panią Annę Denisiak,

klasa IVb – panią Violettę Gachowską,

klasa IVc – pana Ryszarda Kopackiego.

Po krótkim programie artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy IIId uczniowie rozeszli się do klas na spotkania z wychowawcami, gdzie poznali nowy plan zajęć i mogli podzielić się wrażeniami z wakacji.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzymy pomyślności w nowym roku szkolnym!