Na naszych uczniów od początku roku szkolnego czekały miłe niespodzianki.
Od września uczniowie mogą uczyć się w nowej pracowni informatycznej. Jest to druga pracownia w szkole wyposażona w nowe komputery. Środki na ten cel przekazał Europejski Fundusz Społeczny. Uczniowie korzystają z nowoczesnych pracowni nie tylko na lekcjach informatyki. Jest to wspaniała okazja do systematycznej pracy z nowoczesnymi urządzeniami.

We wrześniu oddano do użytku kompleks boisk sportowych, który powstał przy
ulicy Kilińskiego. Budowa obiektu była związana z realizacją rządowego projektu
„Moje boisko Orlik 2012". Uczniowie „Czwórki" mogą korzystać z boisk na lekcjach wychowania fizycznego i na zajęciach pozalekcyjnych. Przy kompleksie sportowym ma powstać również zaplecze szatniowo - sanitarne, a oświetlenie terenu umożliwi korzystanie
z obiektu w godzinach wieczornych.

Uczniom i pracownikom szkoły życzymy miłych wrażeń i zadowolenia z użytkowania nowoczesnych pracowni i boisk.

Pierwsza szkolna pracownia komputerowa (rok powstania - 1995) z nowym sprzętem

Druga pracownia (od 2005 roku)

Kompleks boisk sportowych