Tradycyjnie ostatni dzień przed przerwą świąteczną uczniowie wraz z wychowawcami spędzili przy wspólnej „Klasowej Wigilii".

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się uczestnictwem w Jasełkach, przygotowanych przez grupę uczniów naszej szkoły, pod kierunkiem nauczycieli religii. Świąteczną atmosferę podgrzały serdeczne życzenia przekazywane przez uczniów i nauczycieli. Pozytywne emocje przeniesiono do klas, gdzie przy wspólnym stole dzieci śpiewały kolędy, dzieliły się swoimi świątecznymi wspomnieniami i opowiadały o rodzinnych tradycjach.

Wspólne spotkania przy wigilijnym stole przygotowali wychowawcy klas razem z rodzicami swoich uczniów.

Wigilia w klasie IVa

Wigilia w klasie Va