Zdrowo rośniemy, bo owoce i warzywa jemy!

(szerokość: 375 / wysokość: 281)Klasa Id realizując tematy dotyczące zdrowia, poszerzała  swoją wiedzę o racjonalnym odżywianiu się. Uczniowie próbowali odpowiedzieć na pytania: Czego powinno być dużo w naszym jadłospisie? Jakich produktów powinniśmy unikać i spożywać  jak najmniej? Dlaczego powinniśmy zdrowo się odżywiać?

Po rozmowach przyszedł czas na podsumowanie naszej wiedzy i pracę z konkretnymi  witaminowymi  okazami. Dzieci z przyniesionych warzyw i owoców stworzyły wspaniałe arcydzieła. Prace pierwszoklasistów okazały się niezwykle interesujące i oryginalne. Wśród nich znalazły się : ludziki, zwierzaki, potworki, nawet Pinokio zaszczycił nas swoją obecnością. Ekspozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem  uczniów, jednak szybko zniknęła,  ponieważ  wszystkie „cudaki" wylądowały w brzuszkach dzieci.

Wychowawca klasy:

Aneta Gac

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii      E.R