Wizyta pani kierownik banku PKO BP

w naszej szkole

We wrześniu 2017r. w naszej szkole rozpoczęły edukację 4 klasy pierwsze. 17 listopada opiekunka SKO, pani Alina Kozubska, wraz z panią kierownik Banku PKO BP w Chojnowie, panią Jolantą Kmitą, odwiedziły pierwszaków, proponując im oszczędzanie w ramach Szkolnej Kasy Oszczędności. Pani kierownik opowiadała dzieciom, czym dokładnie zajmują się banki i jakie są korzyści oszczędzania z SKO.  Pierwszaki zrozumiały, dlaczego warto lokować pieniądze w banku, zamiast trzymać je w domowych skarbonkach. Po tej wizycie czekamy już z niecierpliwością na nowych SKO-wiczów!!!